Spotify Artist Sayfası Nasıl Açılır?

6Flow Records | Spotify - Apple Music - iTunes - Tik Tok / Genel  / Spotify Artist Sayfası Nasıl Açılır?
Spotify Artist Hesabı Nasıl Açılır

Spotify Artist Sayfası Nasıl Açılır?

Spotify for Artists şarkılarını Spotify üzerinde yayınlayan tüm müzisyenleri talep edebileceği bir arayüzdür. Spotify for Artists arayüzü sayesinde Spotify profil fotoğrafınızı ve banner görselini değiştirebilir, biyografi ekleyip düzenleyebilir, Artist’s Pick oluşturabilir, konser takvimi oluşturabilir, sanatçı fotoğraflarınızı ekleyebilir ve sosyal medya hesaplarınızı ekleyip duyurabilirsiniz.

Hangi müzik şirketi, label yada servis sağlayıcı üzerinden albüm yayınlamış olursanız olun https://artists.spotify.com/ adresinden başvuru yapabilirsiniz. Spotify for Artists başvurunuzun onaylanması için spotify üzerinde yayınlanmış bir albümünüzün olması, aktif bir sosyal medya kullanıcısı olmanız, sanatçı adınızla açılmış sosyal medya hesaplarına sahip olmanız gerekiyor. Spotify artist sayfasınızın size verilip verilmemesi spotify ekibinin insiyatifine kalmıştır.

Spotify üzerinde yayınlaşmış bir albüm yada parçanız yok ise hiç bir ücret ödemeden tüm platformlarda satışa sunmak için bizimle çalışabilirsiniz.