Şarkımı Nasıl Yayınlarım?

6Flow Records | Spotify - Apple Music - iTunes - Tik Tok / Genel  / Şarkımı Nasıl Yayınlarım?
Şarkılarımı Nasıl Yayınlarım

Şarkımı Nasıl Yayınlarım?

Hazırlamış olduğunuz şarkı ve albümlerinizi dijital platformlarda yayınlayıp, dijital bir albüm sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bir yayıncıyla çalışmanız gerekir. Çünkü üretmiş olduğunuz şarkılar dijital müzik platformlarında ancak yapım ve yayın şirketleri tarafından yayınlanabilir.

Tek yapmanız gereken albümünüzü bize yollamanız. Şarkılarınızı Şarkını Gönder menüsünde bulunan form ile bize mp3 formatında göndermeniz yeterlidir. Uzman ekibimiz parçalarınızı dinleyecek ve değerlendireceklerdir. Yayın onayı aldıktan sonra ekimiz size ulaşacak ve sözleşmeniz hazırlanacaktır. Bunun sonucunda albümünüz tüm dünya ülkelerinde 300 den fazla farklı dijital platformda ( Apple Music, iTunes, Deezer, Spotify, Fizy, Beatport, Juno, Trackitdown, Muud, Amazon Music vs ) bizim aracılığımız ile hiç bir ön koşul olmadan yayınlanacaktır.

Aylık raporlama sayesinde talep ettiğinizde satış ve dinlenme raporu tarafınıza gönderilecektir. Ödemeler 3 aylık aralıklar halinde yapılmaktadır. Banka havalesi ve kripto para ile tarafınıza yapılmaktadır.

Ayrıca üzülmeyin 6Flow Records sadece Rap, Hip Hop, Trap yayınlıyor fakat ben farklı türe şarkı yayınlamak istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve diğer müzik şirketlerimizden yayınlayabilirsiniz.