Neden Bizimle Çalışmalısınız?

6Flow Records | Spotify - Apple Music - iTunes - Tik Tok / Genel  / Neden Bizimle Çalışmalısınız?
Neden 6Flow Records

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

6Flow Records Türkiye’nin en büyük yayın ağına sahip ve en eski dijital müzik yayıncısıdır. 6Flow Records, 11 yıllık maziye sahip dijital müzik yayını yaptığımız öncü müzik şirketimizin alt labellerinden sadece bir tanesidir ve sadece Rap, Hip Hop, Trap türünde şarkı yayınlamaktadır. Türkiye’nin ilk resmi Vevo yayıncısı, çalışmış olduğu bir çok partner sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın en geniş satış mağazası zincirine sahip müzik distribütörü durumundadır.

Sektörün en eskisi olmamızın vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile doğru platform, hızlı ve korkusuz yayın ile tüm yeni yeteneklere geçmişte olduğu gibi 6Flow Records markamız ile Rap tutkunlarına da kendileri için fırsatlar tanımaktadır. Müzik şirketimizin öncülüğü ile yeni farklı labeller kurulmuş ve sektöre bizden sonra yeni hareketler katılmıştır. Diğer labellerin aksine 6Flow Records müzik yayını haricinde Video Klip dağıtımı da yapmaktadır. (Vevo, MTV vs)

Ön ödemesiz çalışma şekli ile ticaretten çok yeni yetenekleri duyurmayı hedeflemiş olan 6Flow Records, aylık raporlama, hızlı ve nitelikli yanıt veren destek ekibi ile şarkılarınızı yerli platformlar haricinde dünya çapında platformlarda da hızlı bir şekilde yayınlamaktadır.